Kozmetik sektörünün vazgeçilmezlerinden olan organik ağaçlar ve yağları oldukça ilgi görmekte. Özenle yetiştirilip onlarca kez işlemden geçen bu yağları artık kolayca elde edebiliyoruz. Ama kolayca elde edemediğimiz bir yağ var ise bu kesinlikle Farm Fas Yağı. Bu yağın ulaşılması zor olmasının nedeni yılda sadece birkaç kez elde edilebilir olmasıdır. Bu zor koşullarda elde edilen saç bakım yağı artık Türkiye’de.

Fas’ta sıvı altın olarak değerlendirilen bu yağ saç dökülmesini neredeyse sıfıra indiriyor. Son yapılan testler doğrultusunda saç dökülmesinin %98’e kadar önüne geçebildiği kanıtlanmıştır. Ünlülerin saçlarının her gün defalarca kuaför işlemlerden geçmesine rağmen hala ne kadar sağlıklı göründüğünü düşünün. Sizce saç bakım sırları ne olabilir? Cevap Farm Fas Yağı.

Piyasadaki diğer saç bakım ürünlerine kıyasla içeriğinde en doğal ve saf yağ barındıran tek yağ olma özelliği de bulunan bu yağ sayesinde saçlarınız artık ihtiyaç duyduğu vitaminlere kavuşabilecek. İçeriğinde A ve E vitaminleri sayesinde kuaför işlemlerinden yıpranan saçlarınızın bakımını da karşılayabilecek olan Farm Fas Yağı ile saçın ihtiyaç duyduğu keratin takviyesi de sağlanmış olur.

Saç diplerine bir miktar uygulayın ve sadece birkaç saat içerisinde farkı yaşayın. Masaj yoluyla uygulayacağınız bu yağ aynı zamanda ince telli saçlarında gür görünmesine katkıda bulunacaktır. Saç uzunluğunuza ve saç kalınlığınıza bağlı olarak uygulama miktarı değişebilir. Banyo öncesinde kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

 


fasyagisiparis.com Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik

hd porno izle